22 września obejrzeliśmy (klasy II-IV) na scenie KOK spektakl "Nie-Boska komedia" w wykonaniu grupy teatralnej "Dzikie Koty". Za adaptację tekstu Zygmunta Krasińskiego odpowiedzialna byłe reżyserka przedstawienia siostra Benedykta Karolina Bauman, która wykorzystała romantyczny dramat, by zwrócić uwagę na jego  uniwersalną problematykę, z którą może się utożsamiać współczesny człowiek. Wszystkie środki wyrazu sztuki teatralnej: słowo, gra aktorów, scenografia, kostiumy, choreografia oraz muzyka na żywo wykonywana na scenie przez pianistę podporządkowane były ukazaniu skutków braku miłości w życiu człowieka i społeczeństwa. Tę myśl doskonale ilustrują (jedno z mott dramatu Krasińskiego) słowa  pochodzące z „Hamleta” W. Szekspira  "To be or not to be, that is the question." Bez miłości nas nie ma. (ONO)