Tematyka związana z redoksami i wielofunkcyjnymi pochodnymi węglowodorów zakończyła nasz tegoroczny cykl zajęć laboratoryjnych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dziękujemy Pani dr Iwonie Kosendiak za perfekcyjnie przygotowaną do zajęć pracownię, prowadzącym za świetną praktykę laboratoryjną, a uczniom za zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą i kulturę pracy (na każdych zajęciach byliśmy za to chwaleni). Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym !