Poniedziałkowe zajęcia laboratoryjne prowadzone pod bacznym okiem Pana Jacka i Pani Darii z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego poświęcone były tlenkom, hydrolizie soli oraz pH. Przebiegały jak zawsze - szybko, sprawnie, aktywnie i w miłej atmosferze.