Ola Winiarska i Janek Żegota z kl. 4B uczestniczyli w II etapie XXI Edycji Otwartego Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego im. Bożeny Koronkiewicz, który odbył się 15 stycznia we Wrocławiu. Konkurs  organizowany jest przez X LO, Politechnikę Wrocławską oraz Wydział Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego pod patronatem Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego. Janek zakwalifikował się do finału, który odbędzie się w marcu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!