Kolejna inicjatywa samorządu – Mikołajkowy kiermasz ciast połączony z konkursem na najsmaczniejszy wypiek. Komisja najwyżej oceniła słodkie dzieło Leny Futiakiewicz z kl. 1A, a nagrodą była książka kucharska „Italia dla zielonych”. Od dziś działa też na parterze automat do gorących napojów, a w nim gorąca czekolada, która poprawia nastrój i dodaje energii!