Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką pani Kasi chętnie włącza się w różne dzieła charytatywne. Tym razem w ramach akcji „Podaruj dzieciom uśmiech” odwiedziliśmy Zespół Szkół dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w Kłodzku. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w tę szlachetną zbiórkę. Z okazji Światowego Dnia Wolontariatu (5 grudnia) ślemy wszystkim moc dzielenia się i pomagania. I wierzmy, że dobro wraca!