1 i 2 grudnia klasy 1A i B uczestniczyły w konferencji „Forum Młodych – Od edukacji do pracy” zorganizowanej przez Europejskie Forum Młodzieży. Spotkania, prezentacje i wykłady odbywały się w Hotelu Polanica Resort & Spa, a dotyczyły doradztwa zawodowego, międzynarodowych programów dla młodych, bezpieczeństwa w sieci oraz oferty edukacyjnej uczelni wrocławskich – Politechniki, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Akademii Nauk A. Silesiusa w Wałbrzychu.