Zespół Szkół Alternatywnych

Losowy numerek dnia

Szczęśliwy numerek:

18

Facebook

Telefon

Dyrektor szkoły

Pedagog

Numer konta

Numer konta
60 1020 5112 0000 7002 0054 7224

Projekt Łazik


Projekt Łazik Księżycowy
SZKOŁA w działaniu

Ważne terminy

Ważne terminy

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Procedury bezp.

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
Bezpieczna



Szkoła

MEN

List Dolnośląskiego



Kuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT



'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Szkoła w działaniu

Dni wolne

Dni wolne od zajęć:
14 X
11 XI
23 XII - 3 I
4-5 I
6 I
18-29 I
1-6 IV
1-3 V
4-7 V
3 VI
4 VI

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2020 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2020 roku

Instrukcja maturalna

Instrukcja



maturalna 2021

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2021 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Wybierz studia

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nauczanie hybrydowe

Obrazy newsów: wazne.jpg

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH W ALTERNATYWNYM LO W KŁODZKU

 

Termin: 20–23.10.2020

 

Nauczanie stacjonarne: Klasy 3A, 3B, 2Ag, 2Bg, 1B, 2B

Nauczanie zdalne: 1A, 2A

 

Termin: 26–30.10.2020

Nauczanie stacjonarne: Klasy 3A, 3B, 2Ag, 2Bg, 1A, 2A 

Nauczanie zdalne: Klasy 1B, 2B

 

 

UWAGA: uczniowie klas w nauczaniu zdalnym zobowiązani są uczestniczyć w lekcjach online według obowiązującego planu;

 

Obrazy: word.jpg Nauczanie hybrydowe - zarządzenie
Obrazy: word.jpg Nauczanie hybrydowe - procedura

Zastępstwa

Zastępstwa

ZASTĘPSTWA PONIEDZIAŁEK, 19 PAŹDZIERNIKA 2020

 

nieobecny: D. KUBICA

1,2L -2A - J.ANG - O. DZIĘCIOŁ

3,4 L - 1AB - J. ANG - O. DZIĘCIOŁ

5L - 3AB - (GR 3) - J. ANG - OP. Z. GRODZICKA

6L - 2Ag - (GR2) - J. ANG - T. BARAŃSKI

Nowy plan lekcji

Obrazy newsów: plan.jpg 

 

UWAGA!

Poprawiony plan lekcji opublikowany został w bocznym panelu.

Obowiązuje od poniedziałku (19.10.2020).

Sprawdź go, zanim spakujesz się do szkoły.

Informacja

Obrazy newsów: wazne.jpg
Dzień 14 października jest dla uczniów dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

O godz. 9.00 odbędzie się dla nauczycieli szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Festiwal filmowy

Obrazy newsów: dystans2020.png

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów tej szkoły średniej do udziału w ogólnopolskim Młodzieżowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Dystans. Festiwal jest realizowany w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Miasta Łomża. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich z całej Polski, którzy próbują swoich sił w tworzeniu etiud filmowych. Zadaniem konkursowym jest stworzenie filmu (od 3 do 15 minut) i zgłoszenie go na Festiwal do 15.11.2020 r. . Etiuda filmowa może być zrealizowana dowolną techniką i musi odpowiadać tematowi Festiwalu - dystansowaniu społecznemu.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Festiwalu: dystans.mdk.lomza.pl oraz na Facebooku Festiwalu: Młodzieżowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych Dystans.

Gratulacje dla Idy Szebli z 2A

GRATULACJE DLA  IDY SZEBLI z 2A, która w czasie wakacji i ostatnio (12 września) zdobyła wiele nagród w konkursach wokalnych!

 

1. II miejsce w World Talent Show

http://studiofart.pl/ida-szebla-w-finale-world-talent-show-dance-competition/

 

2. I miejsce (Złotą Nutę) oraz Nagrodę Specjalną - na V Festiwalu Piosenki Polskiej "KRUSZWICKA NUTA" otrzymała jedną z dwóch Nagród Specjalnych za najwyższą liczbę punktów jurorskich w kategorii 13-17 lat. Ida śpiewała piosenkę "Do widzenia Teddy" (sł. Bogusław Choiński i Jan Gałkowski, m. Władysław Szpilman)

https://www.youtube.com/watch?v=n5F5H5gxk4I

 

3. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym The Golden Voice w Krakowie

https://www.youtube.com/watch?v=gHg3EDFYRoU&fbclid=IwAR3zhZMRXMA0k2LOw7rpdYByaZmkCiWdIjnUrTlv-m85YeVYait3S8xF9Eo

 

4. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Digi - Talenty Lato 2020 w Polanicy - Zdroju oraz  I miejsce w zespole ("Farciary")

 

5.Grand Prix w III Ogólnopolskim Konkursie "Piosenki naszych rodziców" w Ożarowie Mazowieckim

 

Obrazy newsów: idaszebla09.jpg

 

Obrazy newsów: idaszebla10.jpg


Obrazy newsów: idaszebla15.jpg


Obrazy newsów: idaszebla14.jpg


Obrazy newsów: idaszebla12.jpg


Obrazy newsów: idaszebla13.jpg


Obrazy newsów: idaszebla11.jpg

"Kresy - polskie ziemie wschodnie w XX wieku"

Obrazy newsów: kresy2020.jpg

Wyniki wyborów do SU

Obrazy newsów: wybory2013.jpg
  1. Data wyborów: 28.09.2020
  2. Uprawnionych do głosowania: 157
  3. Głosujących: 132
  4. Frekwencja: 84,07%
  5. Liczba wydanych kart do głosowania: 132
  6. Liczba wyjętych kart z urny: 132
  7. Liczba głosów ważnych: 132 (100%)
  8. Liczba głosów nieważnych: 0 (0%)
  9. Liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów

Nazwisko i imię

Liczba otrzymanych głosów

Procent otrzymanych głosów

Giecewicz Zuzanna (1B)

11

8,34%

Idzi Aleksander (2A)

10

7,58%

Jakubiec Jan (2A)

17

12,87%

Kosewska Amelia (1B)

13

9,84%

Kret Faustyna (2B)

28

21,21%

Krzak Bartłomiej (2Bg)

16

12,12%

Mieszczak Iga (2Ag)

11

8,34%

Rył Zofia (1A)

12

9,09%

Satława Aleksandra (2Bg)

11

8,34%

Trzcińska Julia (1A)

3

2,27%

 

W wyniku wyborów ukształtował się samorząd szkolny w następującym składzie:

Kret Faustyna – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Jakubiec Jan – Zastępca Przewodniczącej SU

Krzak Bartłomiej – członek SU

Kosewska Amelia – członek SU

Rył Zofia – członek SU

Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

XLVII Olimpiada Historyczna na rok szkolny 2020/2021

Się pomaga - Julia Kuczała

Wygenerowano w sekund: 0.01
3,264,921 unikalne wizyty