Zespół Szkół Alternatywnych

MEN

List Minister

Edukacji Narodowej

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2018 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2018 roku

Dostosowanie gimn.

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
gimnazjalnego
w 2018 roku

Instrukcja maturalna 2018

Instrukcja



maturalna 2018

Egzamin gimnazjalny

Zasady egzaminu

gimnazjalnego 2018 r.

Egzamin maturalny

Zasady egzaminu



maturalnego w 2018 r.

Porady maturalne

Poradniki



maturalne

Egzamin gimnazjalny

Zdawalność matury

Wybierz studia

Podręczniki

Listy podręczników



obowiązujących w ZSA

Sprawozdania 2017

Sprawozdania z



egzaminów 2017

Pajacyk

EFS


Szkoła przystąpiła do projektu Pracownie komputerowe dla szkół, edycja 2007.
Komputery współfinansowane są z EFS.

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Liceum Ogólnokształcące


Obrazy newsów: ulotka.jpg

Harmonogram

TESTY BADAJĄCE REALIZACJĘ PODSTAWY PROGRAMOWEJ W ROKU 2017/2018

 

19. CZERWCA, WTOREK 
2G - MATEMATYKA - sala 6 - 9.00-10.00 - M.BLOCH (przerwa 10.00-10.15- dyżur - M.Bloch)
       HISTORIA - 10.15-11.00 - M.BLOCH
po testach uczniowie idą do domu
3G - wycieczka/ognisko - A.ZDEB 9.00 - 12.00
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1A - 9.00 - 11.00 - JĘZYK ANGIELSKI PODST. - SALA 19. - A.IWAŃCZYK
1B - 9.00 - 11.00 - JĘZYK ANGIELSKI PODST. - SALA 2 - A.GRÓDECKA + J.Czajkowska (matematyka)
po testach uczniowie idą do domu
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2A - 8.00 - 10.50 - SALA 11 - MATEMATYKA PODST. - K.TAKURIDIS
2B - 8.00 - 10.50 - SALA 9 - MATEMATYKA PODST. - M.BOBULA
PRZERWA - 10.50 - 11. 10
DYŻURY - I piętro - M.BOBULA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROZSZERZENIA
SALA 9 -- 11.10-13.10 - K.TAKURIDIS
BIOLOGIA (11) - Trocewicz, Klasicki, Wyszyńska, Syryca, Szumielewicz, Wawryków, Dąbrowska, Kaszuba, Czech, Ściepuro, Majewska;
MATEMATYKA - Adamska
 
SALA 11 - 11.10-13.10 - A.IWAŃCZYK
FIZYKA (6)  Gilewska, Pich, Adamczyk, Pers, Kaczmarczyk, Ustrzycki
HISTORIA SZTUKI (1) - Klaudia Adamczyk
 
SALA 2 - 11.10-13.10/14.10 - M.BLOCH (geografi - 120, j.polski R - 180)
GEOGRAFIA (8) - Ślak, Jourdan, Szelezińska, Piwko, Kalita, Bzowy, Pokora, Świączkowska;
JĘZYK POLSKI R  (3) - Wrotkowska, Perełka, Nocek

 

20 CZERWCA , ŚRODA
2G - JĘZYK ANGIELSKI  R - 8.00-9.30 - SALA 6 - M.BLOCH
2G - 3, 4, 5 LEKCJA - WF  na stadionie - Z.CZYSZCZOŃ
3G - DZIEŃ FILMOWY/KINO
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1A - SALA 19 - 9.00-11.50 - JĘZYK POLSKI PODST. - opieka A.GRÓDECKA
1B - SALA 18 - 9.00-11.50 - JEZYK POLSKI PODST. - opieka M.BOBULA
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2A - SALA 11 - 9.00-11.30 - JĘZYK ANGIELSKI R - opieka A.IWAŃCZYK
2B - SALA 9 - 9.00-11.30 - JĘZYK ANGIELSKI R - opieka K.TAKURIDIS

 

 

13.00 - sala 6 - klasyfikacyjne posiedzenie RP
czwartek 22 czerwca - dzień wolny od zajęć dydaktycznych, porządkowanie klas.

UWAGA UCZNIOWIE!
PROSIMY O OPRÓŻNIENIE SZAFEK NA 1 PIĘTRZE (REMONT)

Dyplom

Obrazy newsów: konarzycka2.jpg

Gratulujemy!

Obrazy newsów: konarzycka1.jpg

 

Dominika Konarzycka z kl. 1B otrzymała wyróżnienie w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINIATURY PLASTYCZNEJ „w ODCIENIACH BIELI” – PORTRETY ZWIERZĄT

Wystawa prac

 

Dora Lis z kl. 1A zaprezentowała swoje obrazy na szkolnej wystawie. Obejrzeliśmy je z zainteresowaniem. Gratulujemy autorce prac  i życzymy wielu sukcesów!

 

 

>>Więcej zdjęć...<<

Nowy plan

Obrazy newsów: plan.jpg 

 

UWAGA!

Nowy (poprawiony) plan lekcji opublikowany został w bocznym panelu.

Sprawdź go, zanim spakujesz się do szkoły.

Konkursy

 

10 maja 2018r.  w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłodzku, odbył się  IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Zespół Szkół Alternatywnych reprezentowały uczennice klasy III g., Ola Krzak, która w duecie z Martyną Sanetrą wykonała piosenkę Johna Legenda All of me.   Dziewczyny zajęły trzecie miejsce w kategorii open.

Bezkonkurencyjna jednak okazała się Monika Milke, również uczennica klasy III g., występująca przy akompaniamencie gitar, na których zagrali Benia Kantor i Kacper Kaszuba. Zajęła pierwsze miejsce, a także zdobyła nagrodę publiczności, dzięki wspaniale zaśpiewanej piosence zespołu Queen – Bohemian Rapsody.

Z całego serca gratulujemy naszym uczennicom i życzymy kolejnych sukcesów. 

 

>>Więcej zdjęć...<<

UWAGA MATURZYŚCI

UWAGA MATURZYŚCI
1.obecnośc na egzaminie - 30 minut przed rozpoczęciem, czyli w piątek 4 maja - 8.30 - j. polski podstawowy; 13.30 - rozszerzony; proszę zabrać dowód osobisty!
2. w harmonogramie egzaminów ustnych podane są ORIENTACYJNE godziny rozpoczęcia; uczniowie powinni byc obecni najpóźniej 15 minut przed wyznaczonym czasem

Gratulujemy

Obrazy newsów: domikon.jpg

 

DOMINIKA KONARZYCKA Z KL. 1B zajęła 1 miejsce w konkursie CHOPINALAIA 2018 w kategorii plastycznej organizowanym przez Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju

Harmonogram matur

Obrazy newsów: maturaustna.jpg

HARMONOGRAM

MATUR USTNYCH

JĘZYK ANGIELSKI - >>pobierz<<

JĘZYK POLSKI - >>pobierz<<

Chopinalia

WYNIKI KONKURSU CHOPINALIA 2018

Wachlarze sztuki -
Pokażmy Chopinowi Orient
Kategoria V
I miejsce - Dominika Konarzycka - Kłodzko
opiekun : Zofia Grodzicka
Obrazy newsów: chopinalia.jpg

 

Wygenerowano w sekund: 0.19
1,772,771 unikalne wizyty