Zespół Szkół Alternatywnych

Facebook

Telefon

Dyrektor szkoły

Pedagog

Numer konta

Numer konta
60 1020 5112 0000 7002 0054 7224

Wymagania

Wymaganiamaturalne 2021

Dni wolne

Dni wolne od zajęć:
14 X
1 XI
11-12 XI
23 XII - 31 XII
6 I
31 I - 13 II
14-18 IV
1-3 V
4-6 V
9-10 V
16-17 VI
23 VI

Projekt Łazik


Projekt Łazik Księżycowy
SZKOŁA w działaniu

Podręczniki

Listy podręcznikówobowiązujących w ZSA

Procedury bezp.

Procedury

bezpieczeństwa.

Politechnika

Zajęcia na

Politechnice

MEN-BS

MEN
BezpiecznaSzkoła

MEN

List DolnośląskiegoKuratora Oświaty

Projekt UE

PROJEKT'Międzypowiatowa
droga po sukces'

Allianz

Ogólne warunki

ubezpieczenia uczniów

Oferta dla szkoły

ubezpieczenia uczniów

Szkoła w działaniu

Materiały pomocnicze

Materiały i przybory pomocnicze

na egzaminach w 2021 roku

Dostosowanie LO

Dostosowanie warunków i form

przeprowadzania egzaminu
maturalnego
w 2021 roku

Instrukcja maturalna

Instrukcjamaturalna 2021

Egzamin maturalny

Zasady egzaminumaturalnego w 2021 r.

Porady maturalne

Poradnikimaturalne

Zdawalność matury

Wybierz studia

Pajacyk

Ostatnie artykuły

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Wycieczka integracyjna LO

    17 września 2012 roku uczniowie Alternatywnego Liceum Ogólnokształcącego wybrali się na wycieczkę integracyjną do ośrodka „Gigant” w Międzygórzu. Od początku wyprawy uśmiech nie znikał z twarzy wycieczkowiczów, już w autobusie zaczęły się rozmowy i zabawy między rówieśnikami z trzech klas licealnych.

    Po dotarciu na miejsce udaliśmy się do swoich pokoi, rozpakowaliśmy rzeczy i przygotowaliśmy się do dalszej części podróży. O godzinie 13 wszyscy byliśmy już zwarci i gotowi aby móc wyruszyć na Marię Śnieżną. Po drodze podziwialiśmy niesamowite krajobrazy górskie i bogatą roślinność, największą atrakcją okazał się jednak wodospad który wywarł na wszystkich piorunujące wrażenie. W tej pięknej okolicy spędziliśmy kilka minut na odpoczynku i robieniu pamiątkowych zdjęć. Następnie ruszyliśmy dalej, odwiedzając sławny Ogród Bajek, po czym udaliśmy się prosto na Marię Śnieżną, gdzie mieliśmy możliwość podziwiania pięknego kościoła znajdującego się na szczycie. Widoki i niesamowity klimat sprawiły, że pozostaliśmy tam przez ponad dwie godziny! Niestety nadszedł czas powrotu i około godziny 16 ruszyliśmy w stronę ośrodka. Przed 17 byliśmy już w Gigancie, gdzie czekano na nas z przepyszną obiadokolacją.

    Niedługo potem zapadł zmrok i przyszedł czas na długo wyczekiwane przez wszystkich ognisko. Zebraliśmy się wokół ognia aby upiec kiełbaski i chleb, dodatkowo świętowaliśmy urodziny naszego kolegi – Wojtka Zielińskiego. Wspólnie zaśpiewaliśmy mu sto lat, po czym Paulina i Kasia wręczyły mu skromny prezent od klasy, w postaci ciasta wiśniowego. Przemiły wieczór uświetniali nam utalentowani gitarzyści, którzy swoim akompaniamentem porwali do śpiewu każdego! Bawiliśmy się do późnego wieczora przyśpiewując i tańcząc, jednak gdy zrobiło się zimno postanowiliśmy wrócić do schroniska. Wszyscy uczestnicy wycieczki zebrali się w największym pokoju aby móc wspólnie spędzić resztę wieczoru. Zabawa trwała w najlepsze jeszcze przez kilka godzin, słuchaliśmy muzyki, tańczyliśmy i robiliśmy zdjęcia. Niestety nadeszła noc i musieliśmy rozejść się do swoich pokoi, zmęczeni dniem pełnym atrakcji szybko zasnęliśmy w swoich łóżkach.

    Następnego ranka obudzono nas na śniadanie przed godziną 9, po czym nastał czas pakowania swoich rzeczy i powrotu do Kłodzka. Uśmiech pozostał na twarzy każdego, wróciliśmy pod szkołę szczęśliwi z nowym bagażem pięknych wspomnień z tej wspaniałej wycieczki.

 

Więcej zdjęć... 

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
3,889,088 unikalne wizyty